Player Detail: Latin School

Brian Lorenz

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
2 Jack Claiborne (Wheaton Warrenville South) Win 10 6 201–0
3 Greg Krzywicki (Fenton) Loss 3 15 201–1
6 Alex Yenkin (New Trier) Loss 7 11 201–2
8 Joe Miller (St. Ignatius) Loss 6 8 201–3
10 Kathryn Kierzyk (Wheaton Warrenville South) Win 9 8 202–3
12 Connell Stanton (Loyola Academy) Win 13 6 203–3
13 Tarun Nagarajan (Metea Valley) Win 8 6 204–3

Brian Lorenz also played in 2014.


Josh Martin

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
2 Jimmy Lipsey (New Trier) Win 11 1 201–0
3 Pranav Sivakumar (Barrington) Loss 7 11 201–1
6 Steven Vo (Auburn) Win 10 8 202–1
7 Molly Fane (IMSA) Win 9 5 203–1
9 Waleed Ali (IMSA) Loss 4 12 203–2
11 Christopher Annis (Wheaton North) Win 7 4 204–2
13 Alex Metz (Carbondale) Loss 7 8 204–3

Jake Milner

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
2 Brad Kane (Wheaton Warrenville South) Loss 2 5 200–1
4 Isabella Simon (St. Ignatius) Win 8 7 201–1
5 Arpan Laha (Metea Valley) Loss 3 7 201–2
8 Andrew Harris (St. Ignatius) Loss 3 9 201–3
10 Becca Kobernat (Keith Country Day) Win 9 8 202–3
12 Dan Clark (Wheaton Warrenville South) Loss 4 12 202–4
14 Connell Stanton (Loyola Academy) Win 9 6 203–4

Jake Milner also played in 2014, 2015, and 2016.


Tatiana Novak

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
1 Tom Roush (Maine East) Loss 5 7 200–1
4 Rebecca Lisk (Keith Country Day) Loss 5 10 200–2
6 Will Olafsson (Maine South) Loss 4 5 210–3
8 William Warfel (Wheaton Warrenville South) Loss 3 7 200–4
10 Conor Buckley (Maine South) Win 7 6 201–4
12 Josh Horstman (Fenton) Win 9 5 202–4
14 Andrew Harris (St. Ignatius) Loss 4 7 202–5

Tatiana Novak also played in 2014 and 2015.


Anaka Stoeckel (Ninth Grade)

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
2 Ellyn Collier (Wheaton North) Win 8 5 201–0
3 Maia Karpovich (IMSA) Loss 4 14 201–1
5 Michael Finnegan (Loyola Academy) Win 8 5 202–1
7 Yinga Xia (Latin School) Loss 3 10 202–2
9 Elizabeth Tolley (Carbondale) Loss 4 5 202–3
12 Brad Kane (Wheaton Warrenville South) Win 12 7 203–3
13 Asher Margulies (Metea Valley) Win 8 7 204–3

Yinga Xia

Round Opponent Result Score Opp. Score TUHRec. After
1 Spencer Folkerts (Keith Country Day) Win 10 4 201–0
3 Jonathan Huh (Carbondale) Loss 9 10 211–1
5 Stephen Hannon (Saint Viator) Win 13 3 202–1
7 Anaka Stoeckel (Latin School) Win 10 3 203–1
9 Nolan Liu (Saint Joseph) Loss 5 11 203–2
11 Brody Hooker (Auburn) Win 10 7 204–2
13 Nathaniel Perrin (Wheaton North) Loss 6 11 204–3